Category: Банско

 • GRAND HOTEL 4* 

  GRAND HOTEL 4* 

  Локација: 150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот.Хотелот е реновиран во 2014 година. Капацитет: • 6 згради (имаат топла врска) • 5 лифта • 65 double rooms (максимум 2 лица, 28-30 m²) • 43 double luxury rooms (максимум 2+1/3 лица, 35-40 m²) • 19 studios (максимум 2+1 лица, 35-40 m²) •…

 • MURITE 4*

  MURITE 4*

  ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.10.2023 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.11.2023 Бонус: 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023, 14.01-27.01.2024 и 04.03-15.04.2024 **Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!\ Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера по лице на ден, WiFi во лобито, парна бања, базен, сауна, џакузи,…

 • RIVERSIDE 4*

  RIVERSIDE 4*

  ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 20.12.2023 Бонуси: 7=6 за престој од 02.01 – 31.03.2024 **Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСOT !!! Во цената е вклучено : полупансион по лице на ден, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, детско катче, фитнес, интернет, паркинг, ски гардеробер Попусти и…

 • PERUN LODGE 4*- BANSKO

  PERUN LODGE 4*- BANSKO

  Хотелот се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски терени во Источна Европа-Банско.Отворен 2009 година,убава архитектура,одлична локација,панорамски поглед.Хотелот има ресторан,бизнис центар,интернет,спа центар и затворен базен,теретана,сауна и парна бања-бесплатно. Хотелот е на 350 метри од гондолата и 800 метра од центарот на Банско Нуди вкупно 205 соби : Студио.апартман со 1 спална Собите имаат кујна,…