Category: Ксамил 2024

 • Вила Хусеин – Ксамил

  Вила Хусеин – Ксамил

  Вила Хусеин се наоѓа на 200 м. од плажа и 5 мин. Пешачење од центарот на Ксамил,во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi. ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 15.06 – 22.06.2024 245€…

 • Вила Мариа – Ксамил

  Вила Мариа – Ксамил

  Вила Мариа е лоцирана во Ксамил се наоѓа на 300м од плажа, до плажа има 7мин пешачење, располага со двор и соби на 2 спрата. Собите се лоцирани на приземје, прв и втор кат. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници. Двокреветните се составени…

 • Вила БЕСТ – Ксамил

  Вила БЕСТ – Ксамил

          Вила “ БЕСТ” – Ксамил е лоцирана на  300 м од една од повеќето плажи во Ксамил.Располага со 6 двокреветни студија ,6 трокреветни,2 четворокреветнистудиаи 4 четворокреветни апартмани.Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило .Секој од сместувачките единици има излез на тераса.Вилата има сопствен паркинг.                                         ВИЛА БЕСТ – КСАМИЛ ЦЕНА ЗА НАЕМ НА…

 • КСАМИЛ – ВИЛА БУШАТИ

  КСАМИЛ – ВИЛА БУШАТИ

  Вила Бушати. Имa трокреветни, трокреветни со помошен лежај (фотелја на отворање), и четвокреветни студиа (се наоѓаат на високо приземје и цената им е иста како и 1/3+1 студиата). Две лица во соба 1/3 имаат 10 евра попуст Од плажа е оддалечена 60 метри, на 150м од слободната плажа каде не се плаќаат лежалки .  Студиата…