Category: Саранда 2024

  • Вила Владимир – Саранда

    Вила Владимир – Саранда

    Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI. ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 СТД 15.06 – 22.06.2024 275€ 305€…

  • Хотел “Pini “3*- Саранда

    Хотел “Pini “3*- Саранда

    Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI. ТЕРМИН 7BB 15.06 – 22.06.2024 259€ 22.06 – 29.06.2024 259€ 29.06…