Category: Несебар 2024

  • Вила “Царевец” – Несебар 

    Вила “Царевец” – Несебар 

    Вила “Царевец”се наоѓа во новиот дел на Несебар, нa oколу 300 m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со редовни легла, 1/2+1 дополнително легло на развлекување. На спрат се комплетно опремени со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, шпорет, фрижидер, перална за алишта), тоалет, крпи за лице и тело, ТВ, бесплатен интернет wi-fi, гардеробер, сушара, балкони со…

  • Вила “Ламбов” – Несебар

    Вила “Ламбов” – Несебар

    Вила “Ламбов”се наоѓа во новиот дел на Несебар, нa oколу 350 m oд плажа. Располага со 1/2, 1/3 студија , 2+2 апартмани, дополнително легло, бесплатна клима, бесплатен интернет wi-fi, фрижидер, wc, тоалет, крпи за лице и тело, ТВ, гардеробер, сушара, балкони со масичка со столчиња… НАПОМЕНА –  Цените се дадени по лице, по ноќевање без вклучен превоз; или за апартман + доплата за превоз –  …