Category: Неа Пори 2024

 • Вила Адонис – Неи Пори

  Вила Адонис – Неи Пори

  Вила Адонис се наоѓа во Неи Пори на 100м одалеченост од плажа, во централниот дел на Неи Пори. Вилата располага со повеќе типови на студиа, од кој студиа за 2 лица, 3 лица 4 или 5 лица, лоцирани на приземје, прв или втор спрат. Сите соби се опремени со кујна со основен прибор за готвење…

 • Вила “MEDITERAN” – Неи Пори

  Вила “MEDITERAN” – Неи Пори

  Бесплатно сместување за 3-толице во студио / 3-то- 4-то и 5-то лице во апартман со една спална Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво уредени трокреветни студија и апартмани со една спална за 4 лица, со комплетно нови купатила и кујни. Во трокреветните студија има еден…

 • Вила “GIOTA” – Неи Пори

  Вила “GIOTA” – Неи Пори

  Бесплатно сместување за: 3-то 4-то 5-то и 6-то лице во Апартман со една спална Вила “GIOTA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на околу  100m од плажа, Располага со апартмани со една спална соба за 6 лица на II кат (две единечни легла и едно дополнително во спалната соба и еден брачен и…

 • Вила „ELSA“ – Неи Пори

  Вила „ELSA“ – Неи Пори

  Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на по малку од 50m од плажа, во близина на хотел Олимпик Бич. Вила со одличен квалитет и голем комфорт на студијата, купатилата и балконите. Сите студија се четворокреветни (две дупли легла) и се наоѓаат на приземје, I…