Category: Паралиа 2024

 • Вила Атина – Паралија

  Вила Атина – Паралија

  ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот центар. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни, ресторани, LIDL маркет на 250м одалеченост, продавници за облека, продавници за украси, бижутерија итн. Вилата располага со двокреветни, трокреветни студија и еко студија , и еден…

 • Вила “SAVVIDIS” – Паралиа

  Вила “SAVVIDIS” – Паралиа

  Бесплатно сместување за 3-толице во Студио Вила “SAVVIDIS” е една од ретките луксузни вили во Паралиа , лоцирана на само 20mод прекрасната песочна плажа во центарот на Паралиа и на околу 100м од Црквата. Располага со 1 / 2 (спална) и 1 / 2+1 студија (спална и фотеља на спуштање) на I кат. Студиата се…

 • Вила “FIORI” – Паралија

  Вила “FIORI” – Паралија

  Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага соследната структура на студија: 1/3 (еден брачен и еден единечен) и 1/4 (еден брачен и две единечни легла). Секое студио е комплетно опремено со: кујна (со комплетен прибор за онолку…

 • ХОТЕЛ АРИТИ – Паралија 2024

  ХОТЕЛ АРИТИ – Паралија 2024

  Хотелот Арити се наоѓа на само 200 метри од песочната плажа на Паралија, наспроти паркот со фонтани и објекти за забава, а во непосредна близина се наоѓа и маркетот ЛИДЛ. Располага со 30 соби, рецепција и кафетерија, во која гостите можат бесплатно да користат безжичен интернет. Собите се опремени со САТ ТВ, клима уред, телефон,…