Category: Геракини 2024

  • ГЕРАКИНИ – АПАРТ СТУДИА ДЕКАВИЛ

    ГЕРАКИНИ – АПАРТ СТУДИА ДЕКАВИЛ

    Апарт-студиата Декавил се наоѓаат на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Вилата се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна за деца до 11,99год или возрасен) и четворокреветно студио (на приземје) , останатите соби се лоцирани на приземје, први и втори кат, дел од нив гледаат…