Category: Сарти 2024

 • ВИЛА ЕМАНУЕЛА – САРТИ

  ВИЛА ЕМАНУЕЛА – САРТИ

  Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена на 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на три лица, како и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици се наоѓаат на приземје, околу базенот. Сите се комплетно опремени и имаат кујнски дел, купатило, трем тераса, ТВ, бежичен интернет и клима…

 • ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА – САРТИ

  ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА – САРТИ

  Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед. Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден)…

 • Blue Sarti – Сарти

  Blue Sarti – Сарти

  Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км. Сместувачките капацитети се…