Category: Неа Потидеа 2024

 • JK Blue Saphhire – Неа Потидеа

  JK Blue Saphhire – Неа Потидеа

  Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, на јужниот дел на Неа Потидеа. Нова градба и располага со 8 студиа, од кој 3 се ново изградени во 2023та год, опремени со тв, клима (бесплатна), wi-fi, мини кујна, сопствен тоалет со туш, тераса со мебел за седење. Опремени со спелен кревет и дополнително легло ранџо,…

 • Вила “KOSTAS”

  Вила “KOSTAS”

  НА  ПЛАЖА ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК – КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. ВИЛАТА  KOSTAS  ИЗЛЕГУВА НА НАЈУБАВИОТ ДЕЛ ОД ПЛАЖАТА ВО НЕА ПОТИДЕА.      НЕА ПОТИДЕА ИМА НАЈШИРОКА ПЛАЖА И НАЈЧИСТО МОРЕ ОБЕЛЕЖАНО СО СИНО ЗНАМЕ ЗА ЧИСТОТАТА НА ВОДАТА.…

 • Вила “ISI Lux” – Неа Потидеа

  Вила “ISI Lux” – Неа Потидеа

  Бесплатно сместување за 3-то лице во студио и АПТ со една спална Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е најширока плажата, веднаш пред хотел “Potidea Golden Beach”. Вилата е изградена во 2017 год и е на два спрата (високо приземје и први кат). Има прекрасно уреден двор со парк и масички со столчиња…

 • Вила Koстас – Неа Потидеа 2024

  Вила Koстас – Неа Потидеа 2024

  Вилата се наоѓа веднаш до песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа и се со директен поглед на море. Располага со дуплекси со 2 одделни спални,плус кујна и тераса,клима уред (вклучен во цена), Wi-Fi. 5% Попуст за уплати до 20.02.2024 ! Наем на студио/апартман Цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз Термин…