Category: Неа Флогита 2024

 • Вила “MIHALIS” 2024

  Вила “MIHALIS” 2024

  50 метри од  ПЛАЖА НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На…

 • Вила “ZORBAS” – Неа Флогита

  Вила “ZORBAS” – Неа Флогита

  Бесплатно сместување за 3то, 4то лице во АПТ /2+2/ 5то и 6то во дуплекс АПТ /4+2/ Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во центарот на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /2+2/, две легла во кујната и брачен кревет во спалната соба во апартманите со една спална. Тесна и долга тераса со страничен поглед кон…

 • Вила “ANNA” – Неа Флогита

  Вила “ANNA” – Неа Флогита

  Бесплатно сместување за 3то, 4то и 5то лице во АПТ со една спална соба Вила “Anna” се наоѓа на само 30м од плажа  во центарот на Неа Флогита. Располага со апартмани со една спална /2+2/, две легла во кујната и брачен кревет во спалната соба /3+2/, три одделни легла во дневната и брачен кревет во спалната соба. Апартманите се со…