Category: Пефкохори 2024

 • ВИЛА ПАРТЕНИС

  ВИЛА ПАРТЕНИС

  ПЕФКОХОРИ Вила Партенис се наоѓа на околу 120 метри од плажа, веднаш до супермаркетот Масутис. Комплексот располага со прекрасно уреден двор со скара и туш. Секој апартман има балкон, комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима уред (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi од 01 Јуни.  Детален опис на собите: Апартман бр. В1…

 • Хотел “AMMON GARDEN”- Пефкохори

  Хотел “AMMON GARDEN”- Пефкохори

  На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел “Ammon Garden”. Хотелски соджини: 27 хотелски соби на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на длабочина од 1,10m и 2,20m со лежалки и чадори, лоби бар покрај базенот со голем избор на пијалоци, ресторан во кој се служи појадокот, рецепција со лоби,…

 • Вила “STRATOS” – Пефкохори

  Вила “STRATOS” – Пефкохори

  Бесплатно сместување за 3то и 4то лице во 3+1 Апартман со една спална соба Бесплатно сместувањеза5то лице во дуплекс АПТ /4+1/ со две спални соби Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од плажа, во центарот, односно на пешачката улица од единствениот мал кружниот тек во Пефкохори која води кон плажата. Вилата располага со:  3+1 апартмани со една спална соба (брачен…