Category: Полихроно 2024

 • ВИЛА ФУЛИС

  ВИЛА ФУЛИС

  ПОЛИХРОНО Вила Фулис се наоѓа во мирен дел на влeзот во Полихроно, оддалечена на 50м од плажа. Располага со 6  апартмани, лоцирирани на прв и втор спрат со страничен поглед кон море. Капацитетот е 3 возрасни и едно дете до 12 години.  Секој апартман е опремен со мини кујна, бања, балкон, ТВ, WiFi  (од 01 Јуни) …

 • СТУДИА НЕКТАРИОС – ПОЛИХОРНО

  СТУДИА НЕКТАРИОС – ПОЛИХОРНО

  Вила Нектариос се наоѓа во Полихроно, на прва линија до плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број на соби и е идеална за оние кој преферираат плажата да им е близу.  Вилата нема сопствен паркинг. Сите соби се опремени со клима (вклучена во цената), ТВ, сопствен тоалет, мини кујна опремена со основен…

 • Вила Костатин 1 – Полихроно

  Вила Костатин 1 – Полихроно

  Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно.  Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој…

 • Вила Константин 2 – Полихроно

  Вила Константин 2 – Полихроно

  Вила Костантин 2 се наоѓа во централниот дел на Полихроно, во мирна област со многу зеленило. Одалечена од плажа на само 5мин пешачење или 150м, или на 300м од центарот на Полихорно.  Вилата располага со 4 едноспални апартмани од кои два се наоѓаат на високо приземје и два на прв спрат, сите со поглед на…

 • ВИЛА ЕЛЕНА – ПОЛИХРОНО

  ВИЛА ЕЛЕНА – ПОЛИХРОНО

  Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно. Вилата располага со две двокреветни соби, една трокреветна и една четворокреветна соба. Сите соби имаат кујна со прибор за готвење и јадење, клима, тв, сопствен тоалет, wi-fi, собите се со помала квадратура, и сите имаат балкони.…

 • Вила Алекс Лукс – Полихроно

  Вила Алекс Лукс – Полихроно

  Вила Алекс Лукс е изградена 2022, и се наоѓа во Полихроно, на 30м одалеченост од плажа, истата располага со едноспални апартмани за 4 лица или за 6 лица. Апартманите се целосно опремени со кујнски прибор за готвење, маса и столчиња на тераса за седење, ТВ. Апартманите за 6 лица се лоцирани сите на приземје, а…

 • Вила “СПАНОС” 2024

  Вила “СПАНОС” 2024

  Вила СПАНОС се наоѓа централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од  200м од плажа. Вилата располага со четворокреветни апартмани.Апартманите се наоѓаат на први спрат, Сите апартмани се опремени со кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима и тераса. ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ ( 19.05; 26.05; 02.06; 01.09; 08.09; 15.09 и 22.09.2024)ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ…

 • Полихроно – Вила Михаил

  Полихроно – Вила Михаил

  Во срцето на Касандра, на околу 4 часа возење од Скопје, во заливот Торонеос, се наоѓа едно од најживописните летувалишта на Халкидики – Полихроно.Познато е по кристалното, тиркизно море, плитко, создадено за детски водени лудувања, како и по бујната медитеранска вегетација. Тука ќе најдете некои од најубавите плажи на првиот крак на Халкидики, место совршено…

 • Вила MIA HOME – Полихроно 2024

  Вила MIA HOME – Полихроно 2024

  Во срцето на Касандра, на околу 4 часа возење од Скопје, во заливот Торонеос, се наоѓа едно од најживописните летувалишта на Халкидики – Полихроно.Познато е по кристалното, тиркизно море, плитко, создадено за детски водени лудувања, како и по бујната медитеранска вегетација. Тука ќе најдете некои од најубавите плажи на првиот крак на Халкидики, место совршено…

 • Вила “MEDITERAN”-Полихроно

  Вила “MEDITERAN”-Полихроно

  Бесплатно сместување за 5-то и 6-толице во АПТ дуплекс Вила “Mediteran”, се наоѓа во крајниот дел на Пoлихроно, на истата улица со црквата и на помалку од 100m од плажа која излегува пред Polihrono Beach Hotel. Вилата располага со дуплаекс апартамни со две одделни спални соби со брачен кревет каде и од двете спални се излегува на тараса, голема…