Category: Ханиоти 2024

 • Вила Танина – Ханиоти

  Вила Танина – Ханиоти

  Вила Таниа, се наоѓа во Ханиоти, на неполни 100м оддалеченост од плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа, сите лоцирани на приземје, со сопствена тераса со поглед кон двор со зеленило. Во самиот двор има тоалети и простор за чекање за прием на гости и при заминување на гостите.  Сите сместувачки единици имаат стандардни легла,…

 • ВИЛА ВЕРГИНА – ХАНИОТИ

  ВИЛА ВЕРГИНА – ХАНИОТИ

  Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос( 200 метри). До најблиската плажа води мала патека која е веднаш до вилата. За лицата кои патуваат со сопствен превоз: внатрешен паркинг нема, се паркира на самата улица.Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби на…

 • Вила “ХРИСТИНА”

  Вила “ХРИСТИНА”

  100 метри од ПЛАЖА Вила ХРИСТИНА лоцирана во мирен дел на Ханиоти,идеална за фамилии со мали деца каде спокојот несомнено ќе го најдат овде.Од плажа е одалечена на само 100 метри ,а од центарот плоштатчето на Ханиоти е на само 500 метри. Вилата располага со четворокреветни апартмани.Истата е изградена во два блока А блок и…

 • Вила “MARIA LUX” – Ханиоти

  Вила “MARIA LUX” – Ханиоти

  Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 3-то, 4-то и 5-то лице во апартман со една спална Вила “Maria Lux”се наоѓа во центарот на Ханиоти (веднаш до вила “Maria”) односно на почетокот на Плоштадот и нa oколу 150m oд плажа. Вилата е ново изградена во Октомври 2018 година. Располага со: комфортни струдија за три лица и апартмани со една спална соба за пет…

 • Вила “MARIA” – Ханиоти

  Вила “MARIA” – Ханиоти

  Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио Вила “Maria”се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со редовни легла (поставени нови душеци на секое легло во 2021) на I и II кат. Сите се комплетно опремени со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла…