Category: Врахос 2024

 • ВРАХОС (ЛИГИА) МАРИЕВА ХАУС

  ВРАХОС (ЛИГИА) МАРИЕВА ХАУС

  Мариева Хаус се наоѓа на Јонско море, во областа Лигиа на 1км од Врахос Бич.  Мариева Хаус е поставена на прва линија од плажа, во предел каде излагате на сопствена плажа, со приод преку дворното место од самата вила, ова е идеален апартман, за оние кој сакаат повеќе приватност. Апартманот се наоѓа на приземје составен…

 • ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS

  ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS

  Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска). Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е…

 • ВИЛА ИРИНИ – ВРАХОС

  ВИЛА ИРИНИ – ВРАХОС

  Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима ( 6еур на ден се…

 • Вила Велисарииос – Врахос 2024

  Вила Велисарииос – Врахос 2024

  Вила Велисарииос се наоѓа во Врахос, една од постарите сместувачки капацитети во Врахос, се наоѓа на помалку од 50метри одалеченост од плажа, изолирана од бука и врева, од плажа ја дели само улица и паркинг, вилата е опкружења со зеленило, преполн двор со цвеќиња и дрва. Собите се двокреветни со две единечни легла плус едно…