Category: Кушадаси 2024

 • Soleil

  Soleil

  Опис Положба:Хотелот Soleil е лоциран на само 300 метри од плажата Ladies Beach и 3км од центарот на градот. Сместување: Во Хотелот Soleil сите соби располагаат со сопствен балкон, сопствена бања (туш или када, тоалет,фен за коса), клима уред (со доплата во месец Јуни и Септември), ТВ, телефон, бесплатна Wi-Fi конекција. Услуга: Хотелот е на база HB…

 • Sentinus Hotel

  Sentinus Hotel

  Кушадаси Положба: Sentinus хотелот е лоциран на најдолгата песочна плажа во Кушадаси  Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата кој е бесплатен за гостите кои престојуваат во хотелот. Овој хотел се наоѓа на околу 10 километри оддалеченост од центарот на градот и на 5 километри оддалеченост од плажата Ladies Beach. Сместување: Хотелот располага со вкупно…

 • Papatya Hotel

  Papatya Hotel

  Положба: Papatya хотелот е лоциран на 200 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси  Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 17 километри оддалеченост од центарот на градот. Сместување: Хотелот располага со вкупно 86 соби (66 Standard rooms, 20 Family rooms) . Сите соби располагаат со сопствен балкон, минибар,…

 • Ozka 3*

  Ozka 3*

  Опис Положба: Сместен блиску до центарот на градот Кушадаси, хотелот Озка располага со прекрасен панорамски поглед над пристаништето, морето и осторовот Гулаб. Хотелот е оддалечен на еден километар од градската плажа и на 4 километри од плажата Ladies Beach.Сместување: Хотелот Ozka располага со вкупно 62 соби.Сите соби располагаат со сопствен балкон (повеќето со поглед на море), сопствена…

 • Hotel Adasea

  Hotel Adasea

  Опис Положба: Со поглед на плажата, ADASEA HOTEL нуди сместување со 3 ѕвезди во Кушадаси и располага со отворен базен, градина и тераса. Се наоѓа на 300 метри од плажата Ladies beach и 2,5 км од центарот на градот. Сместување: Хотелот располага со вкупно 24 соби и сите се со сопствен балкон, клима уред (со доплата во…

 • Flora Suites 3+*

  Flora Suites 3+*

  Кушадаси ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ 01.06-11.06 299 eur 06.06-16.06 319 eur 11.06-21.06 379 eur 16.06-26.06 389 eur 21.06-01.07 399 eur 26.06-06.07 399 eur 01.07-11.07 477 eur 06.07-16.07 477 eur 11.07-21.07 477 eur 16.07-26.07 489 eur 21.07-31.07 489 eur 26.07-05.08 489 eur 31.07-10.08 489 eur 05.08-15.08 489 eur 10.08-20.08 489 eur 15.08-25.08 489 eur 20.08-30.08 489…

 • Albora

  Albora

  Опис Положба: Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на околу 1 километар оддалеченост од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach. Сместување: Хотелот располага со 50 соби. Секоја соба располага со клима уред, сопствена бања, фен, балкон (освен трокреветните соби), ТВ,телефон и бесплатна Wi-Fi конекција. Услуга: Хотелот е на база HB(појадок и вечера –…