Вила „Катерина“

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија,  сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен  интернет и простор за багаж. На три спрата располага со трокреветни и четирикреветни студиа и апартмани.

Во секоја соба има опремена кујна, тоалет со туш, телевизор, климауред (содоплатаналицеместо 5еур наден) и тераса…

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да  ја повлече понудата во секо време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска против вредност (1EUR=62MKD).

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите и последните два термина се промо цени)

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.03.2023

ВИЛА КАТЕРИНА – ЛЕПТОКАРИЈА

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Услови:

-Доплата за клима уред 5€ на ден( се плаќа во вилата )
-Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

Скопје (Дрводекор) – 40€ полице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ полице
Струмица (бензинска пумпа Мак петрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово – 45€ полице
Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 40€ полице
Неготино(бензинска пумпа, Неготино) – 40€ полице
Удово (бензинска пумпа, Удово) – 40€ полице
Граниченп ремин (бензинска пумпа Шимов) – 40€ полице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола заПиериа: 

Битола Автобуска станица Транскоп – наперон – 35€ полице
Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 35€
Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 40€ полице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ полице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -40€ полице
Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -40€ полице
Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99години: Попуст 10еур
– Деца до 1,99 години бесплатно


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *