Вила „Леона“

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон ,  климата е вклучена во цената. Wi – fi  бесплатно.

НАПОМЕНИ

Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

  За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.

 Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);

  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;

Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;

 Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  •   Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
  •   При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;

Цените  за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *