Вила „Ставрос“

Вила Ставрос се наоѓа во Полихроно – место кое поради својата прекрасна географска положба прерасна во идеална туриистичка дестинација за сите оние кои сакаат да уживаат во песочната плажа со кристално чисто море, се наоѓа на околу 300 метри далечина од прекрасната плажа во мирен дел на Полихроно. Вилата располага со дуплекс апартмани кои се опремени со посебна кујна, две спални, купатило, ТВ и клима уред (се плаќа на лице место).

Детален опис на собите: Четирикреветни апартмани со две затворени спални и одвоена кујна.

Наем на апартмани

цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

Во цената е вклучено:
-Наем на цел апартман за 7 ноќи( мин. 4 лица во апартман)

Доплата за превоз:

 • деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
 • деца од 2 до 11,99 години: превоз 30 €
 • Лица над 12 години: 45 €
  Во цената не е вклучено:
 • патничко осигурување
 • туристичка такса
  Напомени:
 • уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
 • важат општите услови за патување на ТА Сафари
 • агенцијата поседува А лиценца со регистерски број 13-5233/2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *