Вила „Јанис“

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

НАПОМЕНИ

Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

  За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.

 Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);

  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;

Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;

 Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  •   Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
  •   При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
  •  Доплата за превоз: 
  • Превоз за возрасен 45€ / Еден правец 35€
  • деца до 12 години 35€  / Еден правец 35 Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно
  •  Доплата за патничко осигурување – информации во агенцијата
  • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute или Happy Day  понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
  • Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *