Вила “ANNA” – Неа Флогита

Бесплатно сместување за 3то, 4то и 5то лице во АПТ со една спална соба

Вила “Anna” се наоѓа на само 30м од плажа  во центарот на Неа Флогита. Располага со апартмани со една спална /2+2/, две легла во кујната и брачен кревет во спалната соба /3+2/, три одделни легла во дневната и брачен кревет во спалната соба. Апартманите се со одличен квалитет на сместување и голем комфорт. Опремени се со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, фрижидер..), тоалет, туш, големи-просторни тераси со поглед напред кон шеталиштето пред плажа, масичка со столчиња, тенда за сонце,  телевизор, гардеробер, клима и   интернет – бесплатни. Апартманите се наоѓаат на I и II кат. Гостите со сопствени возила, може да се паркираат пред вилата, доколку има слободно место за паркинг.

Early Booking – Leto 2024

5% попуст за уплата до 01.03.24

Anna
Неа Флогита
термин МАЈЈУНИЈУЛИАВГУСТСЕПТЕМВРИ
1825010815222906132027031017243107 1421
бр. ноќи 7777777 *7 *7 *7 *7 *7 *7 *777777
АПТ /2+2/ (со 1 спална)95125165205235265500550600600600600600285245215185145105
АПТ /3+2/ (со 1 спална)105135185225255285540580660660660660660305265235195155115
опис на ценовникотцени по лице со превозцени за наем на апартман безпревозцени по лице со превоз

НАПОМЕНА

– Цените се дадени по лице за 7 ноќи 8 дена со вклучен превоз | 3-то,  4-то и 5-то лице во апартман со една спална /2+2/ и /3+2/ – БЕСПЛАТНО сместување;

– Цените за 7 ноќи/8 дена (со *), се дадени за наем на цел апартман без вклучен превоз;

– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

– Во апартман со една спална кај термините со превоз, плаќаат минимум 2 лица | 3-то и 4-то лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, плаќаат само превоз доколку користат;

– Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни – БЕСПЛАТНО;

– Поради генерално чистење на апартманите после секоја смена се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот;

– Хигиената си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот;

– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;

– Организиран превоз од: Штип / Скопје / Куманово / Велес / Неготино / Гевгелија;

– Превозот ги остава/зема патниците на 100м од вилата;

– Wi-Fi интернет и клима – БЕСПЛАТНО!!

– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и НE важат за првиот и последниот термин.ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

– За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 5% попуст на вториот термин;

– За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (без *), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице (освен за првиот и последниот термин);

– Доплата за туристичка такса – 1.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);

– Доплата за превоз: 45€ за возрасни / 35€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште); – Доплата за патничко осигурување.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *