Вила „JK Blue Saphhire“

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, на јужниот дел на Неа Потидеа. Нова градба и располага со 9 студиа, од кој 3 се ново изградени во 2023та год, опремени со тв, клима (бесплатна), wi-fi, мини кујна, сопствен тоалет со туш, тераса со мебел за седење. Двокреветните студиа имаат спален кревет плус дополнитлно леглоранџо а четворoкреветните студиасе со еден спален кревет и кревети на спрат. 

Цените се изразени за наем на студио за 7 нокевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62ден.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.03.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.03.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.04.2023, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2023

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики 

  • -Скопје (Дрводекор) – 45еур полице
  • -Штип (паркингпредпошта) ТрансфердоВелес – 60еур полице
  • -Неготино (бензинскапумпа, Неготино) –45еур полице
  • -Граниченпремин (бензинскапумпаШимов) – 45еур полице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

  • -Битола -(Спортскасала) – 40еур полице
  • -Прилеп (БП Селида) ТрансфердоБитола –40еур полице
  • -Струга (ХотелДрим) ТрансфердоБитола –45еур полице
  • -Кичево (БП ПуцкоПетрол) ТрансфердоБитола – 55еур
  • -Охрид ( БП ЛукОилизлезконБитола) ТрансфердоБитола – 45еур полице
  • -Ресен (спротиавтобускастаница) ТрансфердоБитола – 45еур полице

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *