Вила Koстас – Неа Потидеа 2024

Вилата се наоѓа веднаш до песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа и се со директен поглед на море. Располага со дуплекси со 2 одделни спални,плус кујна и тераса,клима уред (вклучен во цена), Wi-Fi.

5% Попуст за уплати до 20.02.2024 !

Наем на студио/апартман

Цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

Термин 26.05 02.06  09.06   16.06   23.06   30.06   07.07 14.07   21.07  28.07
1/6 дуплекс  208€  229€  271 €   429 €   459 €   480 €   513€ 587€   660€  660 €
Термин 04.08 11.08 18.08 25.08 01.09  08.09 15.09 22.09
1/6 дуплекс 660 € 587 € 534 € 418  € 377 €  314 € 261 € 208 €
 

 Во цената е вклучено:
– наем на дуплекс за 7 ноќи
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Доплата за превоз:
– деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 11,99 години: превоз  30 €
– Лица над 12 години: 45 €

Во цената не е вклучено:
– патничко осигурување
– туристичка такса 1,5 € по соба од ден 

Напомени:

– Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
– Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
– Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување. 
– Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. 
– Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
– Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
– Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
– Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

– Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
– важат општите услови за патување на ТА АВТО АТОМ.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *