Колавери Ресорт

Комплексот располага со 300 соби: двокреветни, четирикреветни и петкреветни. Во секоја соба има Wi-Fi. Оддалечен од плажа 150м.(сопствена плажа)

Во склоп на ресортот има мини маркет, три ресторани и мини бар, бесплатни лежалки на базент и на плажа.

Термини за поаѓање:

ЈУНИ

09.06.2023; 16.06.2023; 23.06.2023,

ЈУЛИ

07.07.2023; 10.07.2023; 14.07.2023; 17.07.2023; 21.07.2023; 24.07.2023; 28.07.2023, 31.07.2023

АВГУСТ

04.08.2023; 07.08.2023; 11.08.2023; 14.08.2023; 18.08.2023; 21.08.2023; 25.08.2023, 28.08.2023

СЕПТЕМВРИ

01.09.2023; 08.09.2023

ЦЕНА: 215 еур / 13 330 ден. по лице

ПОПУСТИ ЗА ДЕЦА:

(за деца од 2-9 години – 130еур)

Во цената е вклучено: 

-7 ноќевања – FULL BOARD (доручек, ручек и вечера)

-Автобуски превоз

Органзиран превоз од: Кочани, Штип, Велес, Неготино, Кавадарци, Прилеп, Битола, Охрид, Куманово, Тетово, Скопје

ПОПУСТИ ЗА ДЕЦА:

(за деца од 2-9 години – 105еур)

ОПШТИ УСЛОВИ:

– За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување.

– Цените се дадени за наем на соба во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)

– Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка или на трансакциска сметка.

– Задолжително патничко осигурување – може да се купи во агенцијата

– Сите настанати штети за време на престојот се на товар на патникот

– За ова патување потребен е валиден биометриски пасош или лична карта


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *