Author: AvtoAtom23

 • ХОТЕЛ БЕЛВЕДЕРЕ – ЛЕТО НА СКИЈАТОС 2024

  ХОТЕЛ БЕЛВЕДЕРЕ – ЛЕТО НА СКИЈАТОС 2024

  Нови и модерни двокреветни соби во главната хотелска зграда и приватни бунгалови сместени веднаш до главната хотелска зграда кои нудат фасцинантен поглед кон заливот Ахладис и Егејското Море. Летниот одмор на Скијатос добива нова димензија! Хотелот се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа Ахладис, што го прави одлично место за одмор и реклреација!…

 • Вила Елена – Крф

  Вила Елена – Крф

  Веќе 8-мо лето сме организатори на еден од преубавите Грчки острови на Јонско, Остров КРФ. На нашата листа на дестинации го имаме ИПСОС. Tие кои си резервираат по промо цени летуваат поевтино. Секоја година нудиме ниски цени , така и оваа со цени од 89 евра по лице! Термини Редовна цена 25.05-01.06.2024                          109e 01.06-08.06.2024…

 • Програма за Крф – Ипсос вила Александрос 2024

  Програма за Крф – Ипсос вила Александрос 2024

  Веќе 8-мо лето сме организатори на еден од преубавите Грчки острови на Јонско Море, Остров КРФ. На нашата листа на дестинации го имаме ИПСОС. Резервирајте си одмор по промо цени. Во продолжение термини и цени. Поаѓање: 25.05.2024 Враќање: 28.09.2024 Превоз: Автобуски Локација: Грција Ипсос Летто 2024 Термини Редовна цена 25.05-01.06 109e 01.06-08.06 121е 08.06-15.06 143е…

 • Хотел Moyses – Лето во Лептокарија 2024

  Хотел Moyses – Лето во Лептокарија 2024

  Лептокарија е туристичко место на брегот на Егејско Море. Се наоѓа на 80км од Солун, во подножјето на планината Олимп. Плажата е долга и песочна, кадешто има преубаво шеталиште.  Шеталиштето, чистото море и прекрасната песочна плажа се само дел од привлечностите на Лептокарија. Местото е идеално за семеен одмор. Многу продавници, таверни, кафулиња, ресторани, бутици,…

 • Вила Aquarelle – Лето во Ормос Панагијас 2024

  Вила Aquarelle – Лето во Ормос Панагијас 2024

  Ормос Панагијас е мало место на источниот брег на Ситонија. Името го добива по црквата посветена на Света Богородица (на грчки Панагија) која е зачувана уште од периодот на Византија. Делот покрај плажата е идеален за сите оние кои сакаат да имаат мирен семеен одмор бидејќи токму тука има убави места за уживање, разни градини…

 • Хотел Ангелос – Лето во Ормос Панагиас 2024

  Хотел Ангелос – Лето во Ормос Панагиас 2024

  Информации за хотелот Хотелот зафаќа површина од 3000 кв.м и има 2 станбени згради, сопствена уредена територија за одмор – пријатна сенката во дворчето опколено со дрвца од калинки и паркинг простор за сите гости. Неодамна е извршено комплетно реновирање на хотелот, а реновирани се и сите внатрешни простори. Елегантните соби на хотелот ви нуда…

 • БУДВА – ОСТРОГ – ДУБРОВНИК – КОТОР – ТИВАТ

  БУДВА – ОСТРОГ – ДУБРОВНИК – КОТОР – ТИВАТ

  Велигден во Будва 2 ноќевања со посета на ОСТРОГ- ДУБРОВНИК – КОТОР- ТИВАТ Термин 03.05. – 05.05.2024 ПРОМОТИВНА ЦЕНА до 13.04.2024 : 89 евра / 5500 денари. Цена на аражманот 99 евра / 6100 денари. МОЖЕ ДА СЕ ПАТУВА СО ЛИЧНА КАРТА Будва е најпознатиот приморски град во Црна Гора. Брегот околу Будва, наречен Будванска ривиера е центарот на туризмот во…

 • Allegro Maisonette Lux – Лето во Ормос Панагиас

  Allegro Maisonette Lux – Лето во Ормос Панагиас

  Локација и краток опис: вилата e лоцирана во живописното Ормос Панагиас на вториот крак на Халкидики, Ситонија на 400м оддалеченост од една од најубавите плажи на Ситонија, плажата Трани Амудиа. Располага со 3 лускузно опремни мезонети со капацитет за максимум 8 лица со приватен базен. Секој од мезонетите е постаен на 2 нивоа. На првото…

 • Вила Лион – Лето 2024 во Никити

  Вила Лион – Лето 2024 во Никити

  Вила Лион се наоѓа помеѓу Никити и Агиос Јоанис Халкидики, со совршен поглед на заливот Торонеос. Вилата располага со паркинг простор за минимум 3 коли, скара, базен со лежалки и чадори, сауна и амам.Вилата има три ката: Приземјето нуди пространа кујна со сета модерна опрема вклучувајќи машина за миење садови, трпезарија, спална соба и бања…

 • НЕОС МАРМАРАС – Вила Gyalos Beach

  НЕОС МАРМАРАС – Вила Gyalos Beach

  Вила Gyalos Beach има одлична локација во Неос Мармарас на вториот крак. На само 50м од најубавата плажа на Неос Мармарас, кај фудбалското игралиште. Од содржини располага со двор, веранда и скара, нема свој паркинг, гостите ги оставаат своите возила пред самиот објект. Има вкупно 9 студија од кои: 5 модерно опремени двокреветни (4 со директен поглед кон море и 1 со директен поглед кон планина…