Author: AvtoAtom23

 • Хотел “Нимфа Русалка” 2* Несебар – Сончев брег

  Хотел “Нимфа Русалка” 2* Несебар – Сончев брег

  Хотел “Нимфа Русалка” 2* се наоѓа  на убава локација помеѓу Несебар и Сончев Брег, на првата линија од морето околу 120 м.во близина на Какао Бич. Хотелот располага со 1/2  студиа  и  1/2  + 1 дополнително легло, биро, телевизор со сателитска програма , wc, бања, фрижидер, бесплатна клима, интернет(wi-fi), балкон , отворен базен, лоби бар, спортски центар.…

 • Хотел “Атол” 3* – Сончев Брег

  Хотел “Атол” 3* – Сончев Брег

  Хотел “Атол” 3* се наоѓа  во централниот дел на Сончев Брег, во строгиот центар,  на 20 м.од Хотел Кубан и  150 м.од плажа. Хотелот располага со двокреветни соби, биро, телевизор со сателитска програма, телефон, wc, бања, фрижидер, бесплатна клима, интернет (wi-fi), балкон. НАПОМЕНА –  Цените  се дадени по особа, по ден на база  само нокевање (RO) без…

 • Хотел “Риор”3* – Сончев Брег

  Хотел “Риор”3* – Сончев Брег

  Хотел “Риор” 3* се наоѓа  во централниот дел на Сончев Брег, на 100 м.од Хотел Кубан и 300 м.од плажа. Хотелот (комплексот) располага со 1/2, 1/3, 2+2 студиа, АПП 1/4 , 1/5  со мини кујни, биро, телевизор со сателитска програма, мини бар, телефон, wc, бања, фрижидер, бесплатна клима, интернет (wi-fi), балкон со масичка и столчиња, мал базен…

 • Комплекс – Хотел “Континентал” -3*, 3+* Сончев Брег

  Комплекс – Хотел “Континентал” -3*, 3+* Сончев Брег

  Хотел “Континентал”3* ,3 +*се наоѓа  на убава локација во Сончев Брег на околу 150 м од дискотеката Лазур,на околу 300 м.од плажата. Хотелот располага со 1/2 , 1/3 студиа, 2+2 студиа , биро, телевизор со сателитска програма, мини бар, телефон, wc, бања, фрижидер, бесплатна клима, интернет(wi-fi), отворен базен, балкон.  Хотелот работи на услуга BB, HB- шведска…

 • Вила “Царевец” – Несебар 

  Вила “Царевец” – Несебар 

  Вила “Царевец”се наоѓа во новиот дел на Несебар, нa oколу 300 m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со редовни легла, 1/2+1 дополнително легло на развлекување. На спрат се комплетно опремени со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, шпорет, фрижидер, перална за алишта), тоалет, крпи за лице и тело, ТВ, бесплатен интернет wi-fi, гардеробер, сушара, балкони со…

 • Вила “Ламбов” – Несебар

  Вила “Ламбов” – Несебар

  Вила “Ламбов”се наоѓа во новиот дел на Несебар, нa oколу 350 m oд плажа. Располага со 1/2, 1/3 студија , 2+2 апартмани, дополнително легло, бесплатна клима, бесплатен интернет wi-fi, фрижидер, wc, тоалет, крпи за лице и тело, ТВ, гардеробер, сушара, балкони со масичка со столчиња… НАПОМЕНА –  Цените се дадени по лице, по ноќевање без вклучен превоз; или за апартман + доплата за превоз –  …

 • Колавери Ресорт – Голем (Драч)

  Колавери Ресорт – Голем (Драч)

  Комплексот располага со 300 соби: двокреветни, четирикреветни и петкреветни. Во секоја соба има Wi-Fi. Оддалечен од плажа 150м.(сопствена плажа) Во склоп на ресортот има мини маркет, три ресторани и мини бар, бесплатни лежалки на базент и на плажа. Термини за поаѓање: ЈУНИ 03.06.24 07.06.24 10.06.24 14.06.24 17.06.24 21.06.24 24.06.24 28.06.24 ЈУЛИ 0107.24 05.07.24 08.07.24 12.07.24…

 • ВИЛА ПАРТЕНИС

  ВИЛА ПАРТЕНИС

  ПЕФКОХОРИ Вила Партенис се наоѓа на околу 120 метри од плажа, веднаш до супермаркетот Масутис. Комплексот располага со прекрасно уреден двор со скара и туш. Секој апартман има балкон, комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима уред (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi од 01 Јуни.  Детален опис на собите: Апартман бр. В1…

 • ВИЛА ФУЛИС

  ВИЛА ФУЛИС

  ПОЛИХРОНО Вила Фулис се наоѓа во мирен дел на влeзот во Полихроно, оддалечена на 50м од плажа. Располага со 6  апартмани, лоцирирани на прв и втор спрат со страничен поглед кон море. Капацитетот е 3 возрасни и едно дете до 12 години.  Секој апартман е опремен со мини кујна, бања, балкон, ТВ, WiFi  (од 01 Јуни) …

 • ВИЛА ЦЕНТАР

  ВИЛА ЦЕНТАР

  КАЛИТЕА Вила Центар се наоѓа во центарот на Калитеа, на самото шеталиште. Добрата локација на објектот овозможува брза достапност на гостите до плажа (200 метри) и до голем број супермаркети, продавници и ресторани. Препорачлива е за сместување гости кои уживаат во ноќните забави и живите прошетки во местото. Студијата се комплетно опремени со мини кујна,…