MURITE 4*

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.10.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.11.2023

Бонус: 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023, 14.01-27.01.2024 и 04.03-15.04.2024

**Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!\

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера по лице на ден, WiFi во лобито, парна бања, базен, сауна, џакузи, фитнес,  клуб за деца, транспорт до ски гондолата.

Попусти и доплати:

Дете до 5,99 год.  – бесплатно
Прво дете од 6-13,99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 6-13,99 год. на дополнително легло – 50% попуст
Дете 6-13,99 год. на редовно легло  – 50% попуст 
Возрасен на дополнително легло – 40% попуст

Доплата за Новогодишна вечера (задолжително) 95€ / возрасен, 55€/ дете ( 6-13,99 г.)

Доплата за ALL INCLUSIVE – 16€, дете 6-13,99год – 8€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци 10-22 часот)

Минимум престој во период 29.12.-01.01.2024 е 3 ноќевања.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И  TA АВТО АТОМ.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *