RIVERSIDE 4*

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 20.12.2023

Бонуси: 7=6 за престој од 02.01 – 31.03.2024

**Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСOT !!!

Во цената е вклучено : полупансион по лице на ден, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, детско катче, фитнес, интернет, паркинг, ски гардеробер

Попусти и доплати:

Дете до 5,99 год.  без легло – бесплатно

Прво дете од 6-12,99 год – бесплатно

Возрасен на дополнително легло во  – 20% попуст

Доплата за Новогодишна вечера (НЕ задолжително) 95€ – возрасен, 50€ – дете од 6- 12,99 г.

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба SILVER  – 2 +0

Двокреветна соба GOLD – 2+1 дете до 12,99г или 3+1 дете до 12,99г

Фамилијарна соба PLATINUM – 2+2 деца до 12.99г, 3+2 деца ( прво до 12,99г, второ до 5,99г) или 4+1 дете до 12.99г

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *